Data: 2016m. Gegužės 05d. Laikas: 02:05:22
Navigacija
Anekdotas: Ejo eziukas
“Ėjo ežiukas mišku ir pamatė statinę. Eina aplink ją ir galvoja: Kokia ilga tvora…”

“Ėjo ežiukas mišku ir įkrito į duobę. Lipa, lipa, niekaip neišlipa. Spjovė į viską ir nuėjo namo.”

“Ėjo ežiukas mišku ir sutiko mešką. -Sveikas, dygliuotasis,- pasisveikino meška. -Sveika gauruotoji,- atsakė ežiukas. Taip, žodis po žodžio, ir ežiukas gavo į snukį.”

“Ėjo ežiukas mišku ir sutiko Knysliuką. -Sveikas, parše,- kaip visada mandagiai pasisveikino ežiukas. -Sveikas utėlių maiše,- su neslepiama pagarba atsakė Knysliukas.”

“Ėjo ežiukas mišku ir paslydo. Trenkė galvą į ledą ir eiliuotai pragydo: -Na, Drobiazko su Vanagu visai išpindėjo, vidury miško treniruotei ledą išliejo.”

“Ėjo ežiukas mišku, skėsčiodamas rankomis, bet kadangi ežiukai neturi rankų, tai teko skėsčioti kojomis."
3 naujausi siuntiniai
Windows 10 (64 bitų ...

Windows 10 (32 bitų ...

reflux

Prisijungę Vartotojai
· Prisijungę Svečiai: 4
· Prisijungę Nariai: 0


· Iš Viso Narių: 5,710
· Naujausias Narys: zajtzex
Naujausia dovana
Kaina: (50 Goldenų)
Yra:
Iki išpardavimo
Vnt. pardavime:
34
TOP Šiandiena
Nėra
Top 15
PHP-Fusion v... 1106
Online Users... 1060
Counter Stri... 764
User_info_pa... 709
PHP-Fusion v... 690
Vartotojai O... 643
Online_users_6v 596
Orange CS Theme 538
Šaukykla su ... 531
Skype Smiles 507
Counterstrike 466
CS zone gaming 465
xRegister 454
Download Sys... 443
Šaukykla 439
Google Ads
Sia savaite
AKTYVIAUSI
TOP Narys 
snes
Balai: 560
TOP Adminas 
robertas
Balai: 5238
Naujausias narys 
zajtzex
Sveikiname naujoka
VIP ir siuntiniai už goldą
SiuntiniaiNuo šiol visus dizainus galės siųstis visi nariai, tačiau už kai kuriuos reikės sumokėti goldo (už tuos, kurie seniau buvo prieinami tik saviems arba VIP). Tačiau, jei Jūs esate grupė savi arba VIP, visus siuntinius galėsite siųstis nemokamai. Visi, kurie buvo savi ir liks savi visam laikui. Naujus narius į grupę savi gali priimti tik administratoriai. VIP gali užsisakyti bet kas už goldą. Šiuo metu VIP narystė kainuoja 30 goldų dienai. VIP užsisakyti galite bet kuriam laikui ir bet kada pratęsti, galite užsisakyti automatinį pratesimą, t.y. jei Jūsų VIP narystė baigsis, ji automatiškai prasitęs jei Jums užteks goldo. Jei užsisakote VIP ilgesniam laikui gaunate papildomų VIP narystės dienų nemokamai. Goldą gaunate pateikdami dizainus, rašydami žinutes forume, šaukykloje ir komentarus.
PHP-Fusion v.6 pažeidžiamumas
SaugumasBuvo rasta spraga php-fusion v.6 members_poll_panel įskiepyje, per kurią buvo galima atlikti injekciją. Norintiems sužinoti plačiau prašome apsilankyti oficialiame tinklalapyje www.php-fusion.co.uk. Atnaujinimus galite parsisiųsti iš čia
Dizainerių dėmesiui
Jei kuriate dizainus - tai jums! Tinklalapyje planuojama talpinti mokamus dizainus, jums tereikės pateikti dizaino išvaizdą (paveiksliuką) nurodyti kainą, ir kontaktinius duomenis, jei esate grupė ir turite savo studiją - specialiai jums sukursime kategoriją, kurioje bus tik jūsų dizainai. Norintiems pateikti savo dizainus, rašote man į pm. Visa tai nemokamai.
Song Charts modifikacijos skylės
SaugumasŠiandien atsidaręs v.6 song charts modifikaciją, net išsižiojau absoliučiai jokios apsaugos, tiesiog pats modas rėkia kad tinklalapis būtų nulaužtas. Tad aplopiau ir įkėliau. Pažeidžiamumas tikrai didelis (injekcija, svečias pilnai gali valdyti charts apklausas - trinti, pridėti). Parsisiųsti
Atnaujinimai 7.01
PHP-FusionPo ilgos tylos pasirodė php-fusion v.7 atnaujinimai (neoficialūs). Šį kartą atnaujinimai ne dėl saugumo, o dėl patogumo. Žinoma nepamirštas ir saugumas. Išplėstos valdymo galimybės, pakeista nustatymų sistema, kas šią TVS padarys dar lankstesne bei saugesne. Daugiau informacijos rasite ČIA. Patarčiau neskubėti atsinaujinti, kol oficiali svetainė nepatvirtins ir nepraneš apie atnaujinimus.
Mes Facebook'e
RSS - Siuntiniai
RSS - Siuntiniai
Prisijungti
Vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai Slaptažodį?
Prašyk Naujo!.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Žinučių nėra.
Skaitliukas


Užkrauta per 0.05 sekundes 2,776,046 unikalūs lankytojai